Reklama

Kacper Lemieszek zadebiutował w kadrze Polski

Kacper Lemieszek, pochodzący z Sobieszyna zawodnik AZS AWF Biała Podlaska występem w Międzynarodowym Meczu Lekkoatletycznym w węgierskim Gyór zadebiutował w lekkoatletycznej kadrze Polski do lat 23

Debiut Lemieszka przypadł w meczu lekkoatletycznym pomiędzy: Polską, Słowacją, Czechami, Węgrami i Słowenią. Odbył się on 5 sierpnia 2022 w Gyór. Kacper startował w konkurencji skoku w dal. Niestety mieszkaniec naszego powiatu nie może uznać tego startu za udany. 

Oddałem tylko dwa skoki - mówi lekkoatleta - Niestety przegrałem z kontuzją, której nabawiłem się podczas ostatnich Mistrzostw Polski w Poznaniu. Myślałem, że zabiegi fizjoterapeutów  jakie brałem po MP  pomogły. Niestety okazało się, że nie. Choć przed zawodami czułem się dobrze. Z powodu kontuzji, która do mnie wróciła w Gyór nie osiągnąłem znaczących wyników. Na szczęście zapunktowałem dla kadry narodowej. Reprezentacja Polski wygrała te międzynarodowe zawody, a ja miałem w tym swój udział. 

Więcej informacji o udziale Kacpra Lemieszka na Mistrzostwach Polski do lat 23 w  Poznaniu  i zawodach w Gyór w papierowym wydaniu Twojego Głosu.

Zapraszam do lektury 

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości