Kacper Lemieszek, pochodzący z Sobieszyna zawodnik AZS AWF Biała Podlaska występem w Międzynarodowym Meczu Lekkoatletycznym w węgierskim Gyór zadebiutował w lekkoatletycznej kadrze Polski do lat 23
Debiut Lemieszka przypadł w meczu lekkoatletycznym pomiędzy: Polską, Słowacją, Czechami, Węgrami i Słowenią. Odbył się on 5 sierpnia 2022 w Gyór. Kacper startował w konkurencji skoku w dal. Niestety mieszkaniec naszego powiatu nie może uznać tego startu za udany.
Oddałem tylko dwa skoki - mówi lekkoatleta - Niestety przegrałem z kontuzją, której nabawiłem się podczas ostatnich Mistrzostw Polski w Poznaniu. Myślałem, że zabiegi fizjoterapeutów jakie brałem po MP pomogły. Niestety okazało się, że nie. Choć przed zawodami czułem się dobrze. Z powodu kontuzji, która do mnie wróciła w Gyór nie osiągnąłem znaczących wyników. Na szczęście zapunktowałem dla kadry narodowej. Reprezentacja Polski wygrała te międzynarodowe zawody, a ja miałem w tym swój udział.
Więcej informacji o udziale Kacpra Lemieszka na Mistrzostwach Polski do lat 23 w Poznaniu i zawodach w Gyór w papierowym wydaniu Twojego Głosu.
Zapraszam do lektury
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze