Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kłoczewie dzięki swojej pracy pomogli wyposażyć pracownię biologiczno-chemiczną za kwotę ponad 10 tys. zł. Wszystko to dzięki wygranej w konkursie "Śnieżki"
Oficjalne otwarcie sali nastąpiło 3 października. Należy wspomnieć, że projekt był skierowany do uczniów klas IV-VIII. - Do naszych działań włączyło się 162 uczniów - mówi Małgorzata Maraszek, nauczyciel biologii i koordynator przedsięwzięcia. Aby bić się o czołowe miejsca trzeba było nagrać film ukazujący związki człowieka z przyrodą i przedstawienie, że chemia i biologia towarzyszy nam każdego dnia. - W efekcie wygraliśmy trzecią nagrodę, czyli mini laboratorium dla szkoły - tłumaczy Maraszek. To m.in. pomoce dydaktyczne o wartości 10 tys. zł. To nie tylko różnego rodzaju menzurki, pipety czy szklane naczynia, ale także plansze czy model DNA. To jednak nie wszystko. Oprócz farb na odnowienie pracowni szkoła otrzymała gadżety dla uczniów i nauczycieli - Jestem przekonana, że stworzyliśmy dzieciom bardzo przyjazne miejsce do nauki - dodaje.

Więcej o wygranej uczniów piszemy w najnowszym wydaniu "Twojego Głosu".
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Niech mają, niech się cieszą i uczą, niech wspierają polską inteligencję, bo przecież sam nie dam rady. Tylko niech nie klękają skoro mają krzesła , skoro wszystko mają.
Niech mają, niech się cieszą i uczą, niech wspierają polską inteligencję, bo przecież sam nie dam rady. Tylko niech nie klękają skoro mają krzesła , skoro wszystko mają.