Reklama

Kolizja na Żytniej. Kierowca stanie przed sądem

23/03/2018 13:10
Do zderzenia dwóch osobówek doszło wczoraj w południe na ul. Żytniej w Rykach. Funkcjonariusze ustalili, że 35-latek z gminy Ułęż podczas włączania się do ruchu nie udzielił pierwszeństwa 30-letniej kobiecie kierującej oplem. W wyniku tej nieostrożności doprowadził do zderzenia pojazdów. Mieszkanka gminy Ryki trafiła do szpitala. Choć początkowo całe zdarzenie wyglądało groźnie, zostało zakwalifikowane jako kolizja.  - Kobieta doznała jedynie drobnych skaleczeń i otarć, po zbadaniu przez lekarzy została wypisana do domu - informuje Katarzyna Szewczuk z ryckiej policji. - Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że kierujący byli trzeźwi - dodaje.

Z uwagi na realne spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa oraz rażące naruszenie przepisów w ruchu drogowym funkcjonariusze zatrzymali kierowcy forda prawo jazdy i odstąpili od postępowania mandatowego. Za spowodowanie kolizji odpowie przed Sądem.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości