Drużyna koszykarek Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 z Ryk zajęła trzecie miejsce finale rozgrywek Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego. Choć sukces jest znaczący to dziewczyny czują niedosyt bo gdyby poszczęściło im się w losowaniu to najprawdopodobniej zagrałyby o złoto.
W turnieju oprócz reprezentacji ZSZ 2 Ryki uczestniczyły zespoły: IV LO Biała Podlaska, ZS nr.3 Kraśnik, I LO Hrubieszów i II LO Chełm
Budowlanki trafiła do grupy trzy zespołowej, w której przegrały z IV LO Biała Podlaska 16:40 oraz pokonały II LO Chełm 31:19.
W meczu o trzecie miejsce zwyciężyły z drużyną ZS nr 3 Kraśnik 41:16
W finale turnieju koszykarki IV LO Biała Podlaska pokonały zespół I LO Hrubieszów 46:16, który wcześniej w walce o finał wygrał z II LO Chełm 11:8. Tak! Z tym zespołem, który Budowlanka pokonała w grupie 31:19.
Dziewczyny, które polubiły brąz to: Dąbrowska Maria, Błachnio Nikola, Głodnicka Oliwia, Gugała Anna, Łubianka Amelia, Osial Amelia, Pastuszka Anna, Piotrowska Wiktoria, Sobiech Antonina, Szewczyk Natalia, Tomaszek Aleksandra, Wojtasiewicz Aleksandra. Opiekun drużyny dziewcząt jest Beata Adamczyk
Zawody odbyły się w IV LO w Białej Podlasce.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze