Koszykarki z klas VI -IV Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Rykach zajęły drugie miejsce w półfinale wojewódzkim Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego. W finale przegrały z rówieśniczkami z Karczmisk 4:14
Na zawody do Hali Sportowej w Rykach przyjechały mistrzynie powiatów: opolskiego, lubartowskiego i puławskiego. Nasz powiat reprezentowała drużyna Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Rykach.
Podopiecznym Ewy Kępki walki i serca do gry nie można odmówić. Jednak celność w turnieju półfinałowym LWSZS była piętą Achillesa koszykarek Ryckiej Dwójki. Ich skuteczność sięgała najwyżej 20 procent.
Tak było w meczu półfinałowym gdzie wygrały 10:6 jak i przegranym finale Karczmiskami. 4:14.
Nie ma co ukrywać, że w meczu o pierwsze miejsce, zwyciężczynie turnieju był zespołem lepszym. Dużo grały z kontrataku i marnowały zdecydowanie mniej sytuacji 100 procentowych niż PSP 2 Ryki. Może gdyby Ryczanki były skuteczniejsze ten mecz byłby bardziej wyrównany.
SP Góra Puławska - PSP 2 Ryki 6:10
SP 3 Lubartów - SP Karczmiska 6:22
SP 3 Lubartów - SP Góra Puławska 14:22
SP Karczmiska - PSP 2 Ryki 14:4
PSP 2 Ryki: Chudowolska Julia, Kolek Natalia, Michalak Katarzyna, Pasik Łucja, Pawelec Lena, Reda Gabriela, Roczon Gabriela, Sęk Helena, Storczyk Aleksandra, Szulakowska Alicja, Szyszko Lena, Warowna Julia. Opiekun: Ewa Kępka
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze