Reklama

Monika Romaszko ze srebrem Igrzysk Europejskich

Monika Romaszko, Magdalena Stefanowicz, Ewa Swoboda i Marika Popowicz-Drapała zdobyły srebrny medal w sztafecie 4x100 metrów podczas Igrzysk Europejskich, które odbywają się w Krakowie

Monika Romaszko pochodzi z Ułęża. To tam mieszkają jej rodzice: mama Katarzyna i tata Aleks. Monika jest zawodniczką Agrosu Zamość. 

Romaszko w 2021 roku zdobyła srebro w sztafecie 4x100 metrów na Mistrzostwach Europy w Tallinie (Estonia). W tym samym roku  była czwarta w tej samej konkurencji na Mistrzostwach Świata w Nairobi (Kenia). Podczas  Mistrzostw Polski w 2022  w Poznaniu zawodniczka Agrosu Zamość i podopieczna Andrzeja Gdańskiego znalazła się w gronie najlepszych ośmiu kobiet do lat 23. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości