Monika Romaszko, Magdalena Stefanowicz, Ewa Swoboda i Marika Popowicz-Drapała zdobyły srebrny medal w sztafecie 4x100 metrów podczas Igrzysk Europejskich, które odbywają się w Krakowie
Monika Romaszko pochodzi z Ułęża. To tam mieszkają jej rodzice: mama Katarzyna i tata Aleks. Monika jest zawodniczką Agrosu Zamość.
Romaszko w 2021 roku zdobyła srebro w sztafecie 4x100 metrów na Mistrzostwach Europy w Tallinie (Estonia). W tym samym roku była czwarta w tej samej konkurencji na Mistrzostwach Świata w Nairobi (Kenia). Podczas Mistrzostw Polski w 2022 w Poznaniu zawodniczka Agrosu Zamość i podopieczna Andrzeja Gdańskiego znalazła się w gronie najlepszych ośmiu kobiet do lat 23.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze