Cztery zastępy straży pożarnej zostały wezwane do pożaru domu. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że chodzi o pożar sadzy w kominie
Strażacy z Ryk, Rososzy oraz Leopoldowa zostali wezwani przed godziną do pożaru w Rososzy. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że zapaliła się sadza w kominie.
Aby skutecznie wyczyścić komin po wygaszeniu paleniska strażacy zadysponowali auto z wysięgnikiem z miejscowej jednostki. Niestety pojazd ugrzązł w błotnistym wjeździe na posesję. Po długich staraniach udało się wyciągnąć samochód i doprowadzić akcję do końca.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Panie dziennikarzu to jest zakopanie???
Jaki dzienikorz takie zakopanie.haha
Panie dziennikarzu to jest zakopanie???
Jaki dzienikorz takie zakopanie.haha