Reklama

Pech strażaków. Podczas akcji zakopał się podnośnik

Cztery zastępy straży pożarnej zostały wezwane do pożaru domu. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że chodzi o pożar sadzy w kominie

Strażacy z Ryk, Rososzy oraz Leopoldowa zostali wezwani przed godziną do pożaru w Rososzy. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że zapaliła się sadza w kominie.

Aby skutecznie wyczyścić komin po wygaszeniu paleniska strażacy zadysponowali auto z wysięgnikiem z miejscowej jednostki. Niestety pojazd ugrzązł w błotnistym wjeździe na posesję. Po długich staraniach udało się wyciągnąć samochód i doprowadzić akcję do końca.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kierowca - niezalogowany 2021-03-05 13:10:10

    Panie dziennikarzu to jest zakopanie???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Mirozakopaniec - niezalogowany 2021-03-05 13:23:13

    Jaki dzienikorz takie zakopanie.haha

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości