Mieszkaniec Rososzy (gm. Ryki) ostatni raz był widziany w środę po południu. Wyszedł z domu i od tamtej pory nie wrócił. Została zawiadomiona policja. Dziś przed 15:00 do działań poszukiwawczych w terenie wkroczyli strażacy ochotnicy z jednostek w Rososzy, Leopoldowa i Budki Kruków. Póki co sprawdzana jest najbliższa okolica miejsca zamieszkania poszukiwanego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze