Serdecznie zapraszamy w dniu 15 listopada 2019 r. o godz. 17:30 do Gminnego Ośrodka Kultury w Stężycy na koncert z okazji Święta Niepodległości i 200. urodzin Stanisława Moniuszki, p.h. POLSKO MOJA.
W koncercie wezmą udział artyści z Białorusi i Polski:
- Solistka Państwowej Filharmonii w Mińsku - Halina Sokolnik
- Laureatka Międzynarodowych Festiwali - Nadzieja Brońska z Mińska
- Zespół wokalny "Koleżanki tego Pana" z Mińska
- Zespół WitaM z Mińska
- Chór "Głos Duszy" z Mińska
- Laureatka Międzynarodowych Festiwali oraz III. Polonijnego Festiwalu w Opolu - Kamila Płoszajska
- Chór Seniora ZORZA
Solista Grzegorz Joński
PIEŚNIĄ UCZCIJMY NIEPODLEGŁĄ
Wstęp wolny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze