Kilka zastępów straży pożarnej ruszyło na pomoc starszej, samotnie mieszkającej kobiecie. W jej domu wybuchł pożar. Dzięki sąsiadowi, nie doszło do tragedii
Do zdarzenia doszło dziś około godz. 17 w Wylezinie. Mieszkańca miejscowości zaniepokoił wydobywający się z domu sąsiadki dym. Mężczyzna pospieszył z pomocą. Przez okno widział ogień wewnątrz domu. Wyważył drzwi, wszedł do środka i wyniósł kobietę na zewnątrz. Wezwał pomoc. Niedługo później na miejsce przyjechały pierwsze zastępy strażaków. Ratownicy przystąpili do akcji. Z budynku wynieśli butle z gazem propan-butan. Zajęli się też poszkodowaną do momentu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, kobieta nie odniosła obrażeń.
Na miejscu jest także policja. Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze