Kilka zastępów straży pożarnej walczy z pożarem domu we Wrzosówce (gm. Nowodwór). Ogień pojawił się przed godz. 19
- Usłyszałem syreny straży pożarnej. Okazało się, że pali się niedaleko mojego domu - mówi mieszkaniec sąsiedniej Jakubówki. - Paliło się na parterze starego drewnianego domu. Teraz strażacy wycinają dach, żeby dostać się do ocieplenia i go dogasić, bo co chwila pojawiają się płomienie - dodaje świadek zdarzenia. Mężczyzna zwraca także uwagę, na niedziałający hydrant, z którego ratownicy próbowali pobierać wodę.
Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, nikt nie został poszkodowany.
Fot. Wiktoria Jahns
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze