Reklama

Pożar domu we Wrzosówce. Trwa akcja gaśnicza

Kilka zastępów straży pożarnej walczy z pożarem domu we Wrzosówce (gm. Nowodwór). Ogień pojawił się przed godz. 19

- Usłyszałem syreny straży pożarnej. Okazało się, że pali się niedaleko mojego domu - mówi mieszkaniec sąsiedniej Jakubówki. - Paliło się na parterze starego drewnianego domu. Teraz strażacy wycinają dach, żeby dostać się do ocieplenia i go dogasić, bo co chwila pojawiają się płomienie - dodaje świadek zdarzenia. Mężczyzna zwraca także uwagę, na niedziałający hydrant, z którego ratownicy próbowali pobierać wodę.

Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, nikt nie został poszkodowany.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. Wiktoria Jahns

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości