Po godz. 14 doszło do pożaru samochodu osobowego na trasie S17. Auto znajduje się na pasie w kierunku Lublina, przed węzłem Ryki Północ. Trwa akcja gaszenia. Na miejscu jest także policja. Przez jakiś czas pas ruchu był całkowicie zablokowany. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, samochód zapalił się podczas jazdy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze