Trwa kampania wyborcza. W poniedziałek do Ryk przyjedzie prezydent Andrzej Duda
Spotkanie z mieszkańcami powiatu ryckiego zaplanowane jest na 13:45 na terenie dworca PKS Ryki przy ulicy Warszawskiej. Andrzej Duda jako kandydat na prezydenta Polski odwiedzi Ryki po raz drugi. Pierwszy raz gościł tu w 2015 roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Niestety. Marionetka J. Kaczyńskiego i jego chorych "wizji" państwa. Nigdy nie próbował być prezydentem wszystkich Polaków. Oby tylko do sierpnia.
Wszystko ładnie pięknie ale którego dnia autor artykułu nie podał trzeba strzelać jak do bramki kiedy nasz ukochany prezydent przyjdzie na to za dupie które zwie się Ryki ????????????????
Niech się stąd wynosi. Co to za prezydent, który będąc prawnikiem podpisuje ustawy niezgodne z prawem...
http://100aferpis.pl/
Ci debile nie pozamykali kopalni. To przez nich mamy jeszcze epidemię w Polsce...
Wydali na próbę organizacji wyborów 70 milionów zł. To tyle ile gimna ryki przeznacza na drogi PRZEZ 14 LAT!!!. Karty drukowane były nielegalnie, ponieważ nie było ustawy. Po za tym nie wiadomo gdzie są karty, więc 70 milionów trafiło do czyjejś kieszenii. Głosujcie na nich dalej. Gratuluję.
https://www.youtube.com/watch?v=6Fxz2YOysjk&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2A6H6Rw9n1I3PGGXD07ZWIX4hxQPwv3MQiBTY8d_Wa6TIwmoyE9Petj0w
Taki wasz obraz, zaściankowy powiat rycki wielbiący pis.
"Prezydent", który tylko raz na jakiś czas przypomina sobie o istnieniu Konstytucji, cytując tylko odpowiadające mu wyrywki. Poza tym, panie Prezydencie, jak tam pozbycie się z TV prezesa Kurskiego, o które swego czasu tak Pan zabiegał? Kiedy pan i Pańska formacja przeprosicie ludzi oskarżanych przez was w sprawie Smoleńska?.
Super, będę bo to jest taki prezydent który ocalił wiele zakładów, stoczni banków i pomógł wielu rodzinom, pogonił to cholerne PO i resztę
Kiedy dokładnie ma być spotkanie?
Niech się buja
Ludzie myślący głosują na Bosaka. Duda do Izraela!
Nie chce go w moim miescie
Duda jedyny kadydat z godnymi pomyslami reszty koadydatow mozna sie tylko obawiac.
Proszę osoby krytykujące Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej aby pochwaliły się co zrobiły dla Oczyzny bezinteresownie......jest wśród Was wielu znawców prawa, ekonomistów są też jak się okazuje właściele miasta...normalność i poczucie bezpieczeństwa oraz soldarności jest Wam wydaje się obce....to mieszkańcy RP zaruwno Pana Prezydenta jak Parlament i to oni będą oceniać przy urnach wyborczych....
Popieram Dudę nie mam zamiaru pracować do śmierci i być służącym zachodu....
Unia zła Unia zła ale ręce po pieniążki wyciąga cały pis
2020-06-13 11:18:57. Unia nic nam nie daje.Odbieramy w części z tego co wpłacamy. Reszta pieniędzy idzie na obsługę urzędasów. Nikt nie daje z darmo.Chyba tylko po ryju.
Akurat nic nie zapłaciłem A budynki dwa nowe ciągniki i budynek gospodarczy w 80 % mam dzięki unii i jestem zadowolony
A składki do Unii płaci kto....czy na składki też nam daje Unia.....
Ja też więcej dostałem niż zapłaciłem ale niektórzy potrafią tylko marudzić
Ciekawe co będzie Państwo pisać jak dotacje się na taką skalę skąńczą....a się skończą i Polska będzie więcej do Uni wpłacać niż brać.....ciekawe.... Jestem zwolennikiem UE, ale na równych zasadach dla wszystkich członków....
Polakowi nie dogodzi . Nigdy
Wszyscy ładnie rączki wyciągacie po pieniążki, które daje PiS, a tak na niego nawalacie, PO już dawno by sprzedało Polskę, żadnych podwyżek pensji tylko słyszeliśmy nie ma pieniędzy. Ludzie zastanówcie się co tu piszecie, krytykując Prezydenta Dudę.
Idę na piwo
Kiedy ten pajac ma być???, bo tak piszą, by nie zeszli się czasem jego przeciwnicy.
MÓJ Prezydent! Lepszego Polska nie miała. Mądry, inteligentny i rozsądny człowiek. Żaden naród by się nie powstydził
rzygne
Potomkowie bolszewików, przyjeżdża Prezydent Rzeczpospolitej. Paniali czerwoneryje?
Potomkowie czerwonejhołoty, do chlewa . Tam gdzie wasi przodkowie się chowali.
Ubeckie sieroty , przyjeżdża Prezydent Rzeczpospolitej a wy kwiczycie wzorem przodków.
Baranino rycka ,opamiętaj się.
Za mało Orlik wybił czerwonych, jak widać namnożyło się tego robactwa w Rykach.
Widać, że kultura wypowiedzi oraz język jest u mieszkańców Ryk na wysokim poziomie, kultura przez duże "K".
Rolnik - niezalogowany
2020-06-13 13:32:46
No dobrze jesteś cwaniak i ciesz się tym.Inni oby(w tym ja) za ciebie zapłacą.
Moje gospodarstwo tez odzylo dzieki unii. Bede glosowal na Pana Kosiniaka
Duda niech nie plecie jakichś farmazonów nt. dworców, tylko niech lepiej wyjaśni dlaczego znowu nie wpuszczono Polaków na teren obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu.
Taka ciekawostka, Polska jest największym beneficjentem środków Unijnych. Wielka Brytania, Niemcy i Francja wpłacają więcej niż dostają, Polska na odwrót (ze względu na Brexit dostaniemy mniej pieniędzy z Unii, bo jest mniej do wydania). Im się to opłaca, bo im mocniejszy region tym oni są mocniejsi.
Dalej płaczcie jaka to Unia nie jest zła... Macie na świecie trzy fronty: USA (żydowski), UE (Francja +Niemcy) i Rosja. Już z Rosją mieliśmy układ, dlatego teraz gonimy zachód
Cicho śmiecie krytykujące mojego Prezydenta won z tąd ryje nie myte wrogowie mojej Ojczyzny .
Niestety. Marionetka J. Kaczyńskiego i jego chorych "wizji" państwa. Nigdy nie próbował być prezydentem wszystkich Polaków. Oby tylko do sierpnia.
Wszystko ładnie pięknie ale którego dnia autor artykułu nie podał trzeba strzelać jak do bramki kiedy nasz ukochany prezydent przyjdzie na to za dupie które zwie się Ryki ????????????????
Niech się stąd wynosi. Co to za prezydent, który będąc prawnikiem podpisuje ustawy niezgodne z prawem...