Reklama

W świętowaniu nie przeszkodził nawet deszcz

09/06/2012 08:42
Zorganizowana z dużym rozmachem impreza była bogata w wiele atrakcji. Nie dopisała tylko pogoda. Pomimo deszczu dzieci 1 czerwca bawiły się doskonale.

W przygotowanie wielu atrakcji zaangażowała się duża grupa rodziców. Przez cały festyn pieczone były kiełbaski, rozdawana wata cukrowa, słodycze i balony. Zorganizowano także loterię. Dużą frajdą było malowanie twarzy i strzelanie z łuku. Odbyły się też rywalizacje sportowe, a na wszystkich uczestników zawodów czekały drobne upominki. Imprezę zakończył pokaz straży pożarnej. Dzieci tego dnia odwiedziła pani burmistrz Grażyna Maziarek, przywożąc kosz pełen słodyczy.

Organizatorzy festynu dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w jego organizację - rodzicom, radzie rodziców oraz sponsorom, wśród których znaleźli się: MZGK, Urząd Miasta Dęblin, Delikatesy "Viola", Sklep "Pszczółka", Sklep "Groszek", Sklep "Elektromis", Bank SKOK Stefczyka, Bank Credit Agricole.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości