Zorganizowana z dużym rozmachem impreza była bogata w wiele atrakcji. Nie dopisała tylko pogoda. Pomimo deszczu dzieci 1 czerwca bawiły się doskonale.
W przygotowanie wielu atrakcji zaangażowała się duża grupa rodziców. Przez cały festyn pieczone były kiełbaski, rozdawana wata cukrowa, słodycze i balony. Zorganizowano także loterię. Dużą frajdą było malowanie twarzy i strzelanie z łuku. Odbyły się też rywalizacje sportowe, a na wszystkich uczestników zawodów czekały drobne upominki. Imprezę zakończył pokaz straży pożarnej. Dzieci tego dnia odwiedziła pani burmistrz Grażyna Maziarek, przywożąc kosz pełen słodyczy.
Organizatorzy festynu dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w jego organizację - rodzicom, radzie rodziców oraz sponsorom, wśród których znaleźli się: MZGK, Urząd Miasta Dęblin, Delikatesy "Viola", Sklep "Pszczółka", Sklep "Groszek", Sklep "Elektromis", Bank SKOK Stefczyka, Bank Credit Agricole.
Komentarze