Reklama

Z Dęblina na Nordkapp, rowerem

05/08/2012 08:40
Ks. Bogumił Lempkowski z Dęblina 1 sierpnia wyruszył na kolejną wyprawę rowerową. Tym razem jego celem jest, oddalony o 2705 km, Nordkapp - Przylądek Północny w Norwegii.

Dlaczego Nordkapp? - Św. Paweł w Liście do Kolosan pisze: "...szukajcie tego co w górze". Kiedyś siedziałem nad mapą Europy i przypomniałem sobie te słowa i potraktowałem je dość dosłownie - mówi ks. Bogumił.

Tym razem jednak nie będzie to podróż samotna.

Więcej w najbliższym wydaniu papierowym TG.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości