Ks. Bogumił Lempkowski z Dęblina 1 sierpnia wyruszył na kolejną wyprawę rowerową. Tym razem jego celem jest, oddalony o 2705 km, Nordkapp - Przylądek Północny w Norwegii.
Dlaczego Nordkapp? - Św. Paweł w Liście do Kolosan pisze: "...szukajcie tego co w górze". Kiedyś siedziałem nad mapą Europy i przypomniałem sobie te słowa i potraktowałem je dość dosłownie - mówi ks. Bogumił.
Komentarze