Reklama

W nagrodę pojechali na wycieczkę

19/09/2012 19:25
Gimnazjaliści odwiedzili stolicę 7 września. Pierwszy raz w tak nietypowy sposób uczniowie szkoły zostali dodatkowo nagrodzeni za wyniki, jakie otrzymali na koniec minionego roku szkolnego. Warunkiem uczestnictwa w wycieczce było uzyskanie znacznego przyrostu średniej między pierwszym, a drugim semestrem. Uczniowie wspólnie z opiekunami zwiedzili kilka ciekawych miejsc stolicy, m.in. cmentarz wojskowy i część zabytkową cmentarza na Powązkach, siedzibę Parlamentu RP i Centrum Nauki "Kopernik". Dla wielu z nich były to miejsca nowe, dotychczas nieznane, które wzbudziły duże zainteresowanie. Najwięcej emocji dostarczyło Centrum Nauki "Kopernik", gdzie każdy mógł do woli eksperymentować i pogłębiać swoją wiedzę w sposób praktyczny, poznając zjawiska fizyczne, chemiczne i biologiczne. Wszyscy wrócili zadowoleni i pełni energii do nowych wyzwań w bieżącym roku. Nie ukrywali także, że za rok chętnie wzięliby udział w podobnej imprezie.

Tak swoją wycieczkę wspominają i oceniają jej uczestnicy:

Lidzia i Kasia: - Na wycieczce bardzo nam się podobało. Cieszymy się, że nasza ciężka praca i wyniki w nauce zostały nagrodzone w ten sposób. Uważamy, że najciekawszym punktem wycieczki był pobyt w Centrum Nauki "Kopernik", gdzie mogliśmy przeprowadzić sami wiele ciekawych doświadczeń.

Magda: - Warto było się starać przez cały rok nauki w klasie I gimnazjum, by pojechać na tę wycieczkę. To była ciekawa i atrakcyjna nagroda. Szkoła docenia nasz trud i jest to motywacją do pracy w bieżącym roku.

Sylwia: - Cieszę się, że mogłam wziąć udział w darmowej wycieczce. Najbardziej podobał mi się pobyt w Centrum Nauki "Kopernik". Każdy z nas mógł skorzystać z dowolnych eksponatów. Najprzyjemniej wspominam łoże fakira, koło obrotowe i trzęsienie ziemi. Mogłam też zwiedzić Sejm i zobaczyć miejsca znane tylko z telewizji.

Wszyscy uczestnicy wycieczki serdecznie dziękują dyrekcji szkoły i radzie rodziców za sfinansowanie wyjazdu.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości