To będzie pierwszy bal przedsiębiorców w naszym powiecie. Odbędzie się 1 lutego na Wyspie Wisła. Oprócz dobrej zabawy chodzi o integrację ludzi biznesu. Organizatorzy imprezy - Towarzystwo Przyjaciół Stężycy oraz Dęblińskie Stowarzyszenie Gospodarcze - chcą, aby spotkanie było też miejscem wymiany doświadczeń w prowadzeniu własnego biznesu. Po balu do wszystkich uczestników - przedsiębiorców i pracodawców - rozesłane zostaną listy firm obecnych na I Balu Przedsiębiorców i Pracodawców wraz z kontaktami i krótką prezentacją towarów i usług, które oferują. Goście zasiądą przy okrągłych stołach na 10 osób. Przedsiębiorcy i pracodawcy mogą zaprosić na bal także przyjaciół i bliskich. Przy okazji będzie możliwość obejrzenia kompleksu wypoczynkowo-rekreacyjnego Wyspa Wisła. Jest to największa inwestycja w Polsce zbudowana przez organizację pożytku publicznego, jaką jest TPS.
I Bal Przedsiębiorców honorowym patronatem objęli minister Skarbu Państwa Włodzimierz Karpiński oraz Organizacja Pracodawcy Lubelszczyzny Lewiatan. Koszt balu to 150 zł od osoby.
Komentarze