Reklama

Bal ludzi biznesu

28/01/2014 09:02
To będzie pierwszy bal przedsiębiorców w naszym powiecie. Odbędzie się 1 lutego na Wyspie Wisła. Oprócz dobrej zabawy chodzi o integrację ludzi biznesu. Organizatorzy imprezy - Towarzystwo Przyjaciół Stężycy oraz Dęblińskie Stowarzyszenie Gospodarcze - chcą, aby spotkanie było też miejscem wymiany doświadczeń w prowadzeniu własnego biznesu. Po balu do wszystkich uczestników - przedsiębiorców i pracodawców - rozesłane zostaną listy firm obecnych na I Balu Przedsiębiorców i Pracodawców wraz z kontaktami i krótką prezentacją towarów i usług, które oferują. Goście zasiądą przy okrągłych stołach na 10 osób. Przedsiębiorcy i pracodawcy mogą zaprosić na bal także przyjaciół i bliskich. Przy okazji będzie możliwość obejrzenia kompleksu wypoczynkowo-rekreacyjnego Wyspa Wisła. Jest to największa inwestycja w Polsce zbudowana przez organizację pożytku publicznego, jaką jest TPS.

I Bal Przedsiębiorców honorowym patronatem objęli minister Skarbu Państwa Włodzimierz Karpiński oraz Organizacja Pracodawcy Lubelszczyzny Lewiatan.  Koszt balu to 150 zł od osoby.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości