Przypomnijmy. Czytelnicy, którzy wypoczywali na urlopie i zabrali ze sobą "Twój Głos" mogli wygrać rower. Wystarczyło zrobić ciekawe zdjęcie z naszą gazetą i wysłać je do redakcji. Okazało się, że "Twój Głos" to prawdziwy obieżyświat. Był m.in. z Dominiką Ziębą w Łodzi, Agnieszką Pawłowską w Brukseli, czy Arturem Łabędzkim w Albanii.
Postanowiliśmy nagrodzić zdjęcie autorstwa Sławomira Wołowca z Dęblina. Gratulujemy.
Komentarze