Reklama

39-latek i 26-latek okradali automaty do gry

26/03/2015 10:48
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamywali się do automatów do gier. Straty po ich "zabawach" wynoszą 12 tys. zł. 

Więcej na temat zatrzymania sprawców w najbliższym numerze "Twojego Głosu" 1 kwietnia 2015.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości