Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Wstydu to nie ma obecna władza w gminie. Normalnie regularne TKM.
Szlendak, to nie ma wstydu. Porazka takich ludzi trzymać na stanowiskach.
Nie wiem czemu się p. Urbański dziwi, przecież nastało "Prawo i Sprawiedliwość". A skrót PSL to też już dawno został rozszyfrowany. Zresztą ta partyjka doczepi się do każdego żeby tylko być przy korycie. Nowe porządki nowej władzy, która wszędzie musi mieć swoich ludzi, główne posadki w RM też muszą być obsadzone ich ludźmi. Żeby żyło się lepiej... wybrańcom.;)
Wstydu to nie ma obecna władza w gminie. Normalnie regularne TKM.
Szlendak, to nie ma wstydu. Porazka takich ludzi trzymać na stanowiskach.
Nie wiem czemu się p. Urbański dziwi, przecież nastało "Prawo i Sprawiedliwość". A skrót PSL to też już dawno został rozszyfrowany. Zresztą ta partyjka doczepi się do każdego żeby tylko być przy korycie. Nowe porządki nowej władzy, która wszędzie musi mieć swoich ludzi, główne posadki w RM też muszą być obsadzone ich ludźmi. Żeby żyło się lepiej... wybrańcom.;)