Reklama

Świętowali Zmartwychwstanie Pana

08/04/2015 00:00
W niedzielny poranek wielkanocny w kościołach biły dzwony. Mimo wczesnej pory rzesze wiernych wyruszyły na uroczyste procesje, aby świętować Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. W parafii Chrystusa Miłosiernego w Dęblinie już przed 6 rano kościół był wypełniony po brzegi. Wierni stali także przed świątynią i czekali, aż kapłan ruszy w drogę niosąc Najświętszy Sakrament.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości