DĘBLIN W Miejskim Przedszkolu nr 3 przy ul. Michalinowskiej odbyła się coroczna akcja edukacyjno-ekologiczna "Posadź swoje drzewko". Przedszkolaki, wspólnie z rodzicami, posadziły na terenie ogrodu przedszkolnego drzewka oraz krzewy ozdobne. Celem akcji było uświadomienie najmłodszym, jak ważna jest przyroda w naszym życiu. Przedszkolaki miały możliwość w sposób bezpośredni uczestniczyć w obchodach "Światowego Dnia Ziemi".
Komentarze