Reklama

"Ukryta prawda" Agnieszki Jońskiej

26/05/2015 20:00
Młoda, atrakcyjna, fotogeniczna studentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na co dzień pracuje w cukierni. W dni wolne pomaga przy obsłudze wesel, a niekiedy opiekuje się dziećmi. Na szklanym ekranie zadebiutowała w teledysku do piosenki "Disco czas" zespołu "Lavers".

Kiedy była jeszcze uczennicą Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Rykach, wszędzie było "jej pełno". Aktywna, koleżeńska, udzielała się społecznie. To wtedy, jako "ring girl", wzięła udział w dwóch amatorskich galach MMA. Później zgłosiła się do ogólnopolskiego konkursu "Miss Polka". Dzięki głosowaniu internautów jej zdjęcie znalazło się w pierwszej dziesiątce. Aga przyznaje, że bała się jednak wypłynąć na szerokie wody. Na finał do Rzeszowa nie pojechała. Nie wierzyła w siebie. Z tego samego powodu odmówiła udziału jako "girl ring" w zawodowej gali MMA w Częstochowie.

Rozpłakała się na castingu

W takiej sytuacji jej siostra namówiła ją, żeby zgłosiła się do agencji reklamowej. Tak zrobiła. Zdziwiło ją, że fotograf robił zdjęcia jej rąk, a cała rozmowa była filmowana. W jej trakcie Agnieszka przyznała, że ostatnio nie wykorzystała kilku szans. Usłyszała, że nie szukają niezdecydowanych. Teraz musiała udowodnić, że warto na nią postawić. Miała zagrać rolę zdradzonej kobiety. - Nie wiem skąd, ale dostałam tyle energii, jakby to było naprawdę - wspomina. - Wczułam się w rolę tak dosłownie, że zaczęłam krzyczeć i płakać. Byłam rozżalona. Kiedy skończyliśmy reżyserka była w szoku. Od razu chciała mnie w jakimś serialu - opowiada Agnieszka. Z miejsca dostała scenariusz i dwie role do nauczenia oraz zaproszenie do Warszawy następnego dnia. Okazało się, że na tę rolę liczyło jeszcze dziewięć kandydatek. Wybrano ją.

Córka odkrywa okrutną prawdę

Po dwóch tygodniach Agnieszka była już na planie. Pierwszego dnia doszło do spięcia z Michałem Gadomskim. Reżyser nie wiedział, że Jońska debiutuje. W końcu podszedł do niej  trochę ulgowo. - To były trzy pracowite dni - mówi Agnieszka. - Miałam chwile zwątpienia, ale pozostała ekipa filmowa była tak pozytywna, że zawsze ktoś mnie podbudowywał - dodaje.

Wtedy siły wracały. Czuła się jak w gronie najlepszych przyjaciół. Film, w którym zagrała, opowiada historię dziewczyny, dla której ojciec jest wzorem i ideałem. Agnieszka zagrała córkę poznającą okrutną tajemnicę z przeszłości rodziców. Szczegółów nie zdradzamy. Trzeba to zobaczyć. Emisja już 29 maja o 17. na TVN.

Po występie w "Ukrytej prawdzie" nasza bohaterka otrzymała kolejne propozycje. Następnym filmem, w którym mogła zagrać, był serial  "Prawo Agaty". Była też propozycja statystowania w reklamie. - Niestety musiałam odmówić. Priorytetem są dla mnie studia - przyznaje. Żeby grać musi być dyspozycyjna. - Poza tym uznałam, że nie mogę brać aż tyle obowiązków na siebie w tak krótkim czasie - kończy.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości