DĘBLIN Uczniowie dęblińskich szkół wzięli udział w XII Ogólnopolskim Tygodniu Bibliotek, który w tym roku przebiegał pod hasłem "Wybieram Bibliotekę". Jednym z wydarzeń była gra miejska "Przyszłość dla przeszłości". - Chodziło nam o przybliżenie uczniom miejsc pamięci narodowej - mówi Dorota Sienkiewicz z biblioteki. W grze wzięli udział szóstoklasiści Szkoły Podstawowej nr 5 (op. Anna Grządka), uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 (op. Krystyna Godlewska), klasa 1 z Gimnazjum nr 3 (op. Jarosław Bigos) oraz podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego (op. Aneta Król). Najlepszy wynik w grze otrzymała drużyna z "Piątki".
Komentarze