Reklama

Wycieczka do Stolicy z okazji Dnia Dziecka

09/06/2015 20:00
DĘBLIN Dzieci z Przedszkola  nr 3 z okazji swojego święta pojechały na wycieczkę do Warszawy. W programie było m.in. zwiedzanie Muzeum Geologicznego. Przedszkolaki zobaczyły zrekonstruowane wnętrze jaskini, jak wygląda wulkan i jakie procesy w nim zachodzą (z jego makiety wydobywał się dym), a także odtworzony szkielet mamuta. Duże zainteresowanie wzbudziła sylwetka dinozaura. Kolejnym punktem wycieczki była Manufaktura Cukierków, gdzie przedszkolaki zobaczyły cały proces ich wytwarzania, by później spróbować jeszcze ciepłych karmelków.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości