DĘBLIN Dzieci z Przedszkola nr 3 z okazji swojego święta pojechały na wycieczkę do Warszawy. W programie było m.in. zwiedzanie Muzeum Geologicznego. Przedszkolaki zobaczyły zrekonstruowane wnętrze jaskini, jak wygląda wulkan i jakie procesy w nim zachodzą (z jego makiety wydobywał się dym), a także odtworzony szkielet mamuta. Duże zainteresowanie wzbudziła sylwetka dinozaura. Kolejnym punktem wycieczki była Manufaktura Cukierków, gdzie przedszkolaki zobaczyły cały proces ich wytwarzania, by później spróbować jeszcze ciepłych karmelków.
Komentarze