LEOPOLDÓW Zespół Placówek Oświatowych po raz drugi wziął udział w programie "WF z klasą". W szkole powstał specjalny zespół. Tworzą go Beata Babik (koordynator), dyrektor Henryka Bany i Justyna Łubianka jako nauczyciel wspierający. W szkole odbył się m.in. Sportowy Okrągły Stół - debata, podczas której uczniowie z nauczycielami określali mocne i słabe strony zajęć wf. Cykl skończył się Dniem Rodziny. Podczas imprezy odbył się m.in. konkurs plastyczny na temat zdrowego żywienia i wyścigi rodzica w parze z dzieckiem ze związaną nogą. Ponadto 3 czerwca uczennice z Leopoldowa wzięły udział w Olimpiadzie Pomysłów, która odbyła się w Warszawie. Szkoła wystąpiła z elementami samoobrony.
Komentarze