Reklama

Pawlik dostał propozycję walki zawodowej

24/06/2015 00:00
- Na tę walkę czekałem długo, a wygrana była spełnieniem moich marzeń - przyznaje Artur Pawlik. - Przeciwnik był dużo wyższy, ale z trenerem Adrianem Kurkiem ułożyliśmy plan, który przewidywał walkę na pięści. Jednak kiedy zbliżyłem się do niego aby wystrzelić kilka mocnych ciosów, złapał mnie i chciał wywrócić. Wciśnięty do narożnika założyłem duszenie zwane "gilotyną" - relacjonuje Artek. Przeciwnik był zmuszony po chwili poddać się.

-Artek wykonał cały plan treningowy, nad którym ciężko pracowaliśmy - mówi Adrian Kurek. - Po prostu pokazał swoją klasę.

Po tej walce Artur Pawlik otrzymał propozycję walki zawodowej na 3. Mińskiej Gali Grappler Night, która odbędzie się w październiku 2015 w Mińsku Mazowieckim.

- Bardzo chciałem podziękować rodzinie, mojemu wuefiście, który pomógł mi ułożyć dietę, ale w szczególności trenerowi Adrianowi, który przygotował mnie do tej walki i wspierał podczas jej trwania - mówi Artur.

Tego dnia drugi zawodnik reprezentujący Forcę Dęblin- Damian Sałek zadebiutował w formule K1 (walka w stójce). -Wyszedłem bez stresu, ale niestety nie pokazałem nic z tego, co sobie założyłem - przyznaje Damian. Jego przeciwnik był doświadczonym zawodnikiem. Damian przegrał, ale niedużą różnicą punktów.

- Wyłapaliśmy błędy, których Damian nie powinien robić w czasie walki - mówi trener Kurek. -  Następnym razem na pewno będzie lepiej i Damian sięgnie po złoto.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości