W sobotę (13 czerwca) około 50 osób bawiło się na maratonie zumby. Podczas akcji zbierano pieniądze na leczenie chorej na raka 10-letniej Judyty
Impreza odbyła się na terenie kompleksu sportowego przy ZSO w Dęblinie. Na maratonie zumby można było dokonać pomiaru BMI i tkanki tłuszczowej. Usługę zapewniało Studio Form Life Giancarlo Amerini. Fryzjerki z salonu "Afera" zaplatały warkoczyki. Zumbowiczki chętnie nabywały karnety na manicure hybrydowy w salonie "Gracja" a także płyty zespołu "Bleach" i "Yammie mammie". Imprezę wsparła firma "Multimedia" z Puław, samorząd uczniowski ZS nr 3 oraz fotografowie. - Bardzo się cieszę, że mogliśmy się tu zebrać w szczytnym celu. Moment, abyśmy część serca, czasu poświęcili na rzecz dobra drugiego człowieka. Bawmy się po to, żeby pomóc Judytce - mówiła burmistrz Beata Siedlecka.
Komentarze