Reklama

"Odjazdowy bibliotekarz" w drodze

24/06/2015 00:00
Za nami IV edycja rajdu "Odjazdowy Bibliotekarz". Trasa wiodła z Ryk przez Oszczywilk, Brusów, Jakubówkę i Nowodwór do Sobieszyna - Brzozowej. To pierwszy etap, który odbył się 15 czerwca. Jednym z punktów programu było zwiedzenie Muzeum Regionalnego w Sobieszynie-Brzozowej oraz podziwianie efektów remontu szkoły. Bibliotekarze i ich przyjaciele odwiedzili też sobieszyński kościół Podwyższenia Krzyża. Potem peleton przejechał do Urzędu Gminy w Ułężu. W powrotnej drodze cykliści jechali m.in. przez Żabiankę, Białki, Korzeniów i Sierskowolę.Meta była w Rykach.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości