Na boiskach w Ułężu i Sobieszynie piłkarskie drużyny strażackie grały o puchar starosty. To już szósta edycja turnieju, w którym uczestniczą tylko strażacy
W turnieju udział wzięło 8 drużyn (łącznie 105 strażaków). Poza drużyną Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rykach oraz sześcioma gminnymi drużynami OSP, w turnieju pierwszy raz zagrała ekipa "Sympatyków Straży Pożarnej", w której grali m.in. komendant straży Krzysztof Miłosz, Ryszard Piotrowski, wójt gminy Nowodwór i Sylwester Wawer, kierownik powiatowego oddziału KRUS.
Dla zwycięzców puchar ufundował i osobiście wręczył starosta rycki Stanisław Jagiełło, który pełni w naszym powiecie również funkcję prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Rykach.
Organizatorzy dziękują za pomoc w przeprowadzeniu turnieju m.in. staroście, zarządowi powiatu, władzom samorządowym i pracownikom Urzędu Gminy w Ułężu, dyrektorce, pracownikom i nauczycielom wychowania fizycznego ZSO w Sobieszynie, prezesowi Zarządu Gminnego ZOSP RP w Ułężu, prezesowi OSP w Zosinie, dyrektorowi SP w Białkach Dolnych, zawodnikom klubu GSKS Ułęż, przewodniczącemu RG w Nowodworze oraz właścicielom Zakładu Konserwacji Gaśnic P. Kaca w Rykach, Piekarni "Hega" w Ułężu, Hurt-Detal Art. Spożywcze M. Pawlak w Rykach i PHU Mazur w Rykach.
Komentarze