Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
taa a jak postawiono jedną biedronkę, potem drugą + intermarche to lamentu nie słyszałem. Problem się zrobił jak temat zaczął dotyczyć perspektywy spadających zarobków. Tyczy się to przede wszystkim p. Pudło i p.Smolarka, reszta nie odczuje obecności BRICO jak np. CEMAR. Wiadomo że chodzi o pieniądze. Najśmieszniejsze jest narzekanie ze strony p. Pudlo który sam firmę przeniósł do Czech i narzeka na potencjalną konkurencję ze strony francuzów :D
taa a jak postawiono jedną biedronkę, potem drugą + intermarche to lamentu nie słyszałem. Problem się zrobił jak temat zaczął dotyczyć perspektywy spadających zarobków. Tyczy się to przede wszystkim p. Pudło i p.Smolarka, reszta nie odczuje obecności BRICO jak np. CEMAR. Wiadomo że chodzi o pieniądze. Najśmieszniejsze jest narzekanie ze strony p. Pudlo który sam firmę przeniósł do Czech i narzeka na potencjalną konkurencję ze strony francuzów :D