Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Najdrozej i najwyższe ceny w rykach. Nie dziwne, ze ryccy przedsiebiorcy sie boja konkurencji. Skonczy sie gigantyczna marza i upasanie? koryto sie skończy i tego tylko się boja. Wiec za wszelka cenę beda wymyślać i wydziwiać, aby tylko kieszen ocalić.
I bardzo dobrze, sprzedawać póki jest kupiec. Ile lat to już stało? A nasi przedsiębiorcy? No cóż, teraz deklarują pomoc, kiedy rośnie im konkurencja. Do tej pory było bezkrólewie i zwolnienia z podatków. O transferowaniu pieniędzy do Czech nie wspomnę...
Najdrozej i najwyższe ceny w rykach. Nie dziwne, ze ryccy przedsiebiorcy sie boja konkurencji. Skonczy sie gigantyczna marza i upasanie? koryto sie skończy i tego tylko się boja. Wiec za wszelka cenę beda wymyślać i wydziwiać, aby tylko kieszen ocalić.
I bardzo dobrze, sprzedawać póki jest kupiec. Ile lat to już stało? A nasi przedsiębiorcy? No cóż, teraz deklarują pomoc, kiedy rośnie im konkurencja. Do tej pory było bezkrólewie i zwolnienia z podatków. O transferowaniu pieniędzy do Czech nie wspomnę...