Reklama

Nikodem Ziemecki mistrzem Polski

15/09/2015 20:00
W walce o tytuł w kategorii 84 kg pokonał w pierwszej rundzie Filipa Tomczyka z Poznania. Ziemecki jest studentem WSOSP, reprezentujący Armię Dęblinie. Walkę o tytuł mistrza Polski stoczył w rodzinnym Zgorzelcu. Powalił rywala i zastosował tzw. duszenie zza pleców. Nikodemowi kibicowały jego dziewczyna Weronika, rodzice Grażyna i Ryszard, siostry Linda i Kinga oraz wielu przyjaciół oraz znajomych ze Zgorzelca i Dęblina.

Ziemecki planuje już kolejne walki w obronie tytułu. Nie wyklucza, że jedna z nich odbędzie się w Dęblinie. Po zwycięskich walkach w obronie tytułu mistrza Polski zawodnika czeka wyjazd na mistrzostwa świata amatorów do Las Vegas.

Propozycję walki o tytuł podchorąży z Dęblina otrzymał od Mirosława Oknińskiego, pioniera MMA (MMA-Mixed Martial Arts) w Polsce, założyciela profesjonalnej Ligi MMA oraz Amatorskiej Ligi MMA.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości