Reprezentanci ryckiego klubu siłaczy zdobyli jeszcze 3 srebrne krążki, a trzech z nich zajmowało najgorszą pozycję dla sportowca, czyli czwartą, tuż za podium.
- To były bardzo dobre zawody w naszym wykonaniu, szczególnie wśród 16-latków - mówi Jan Kuchnio, prezes Tura Ryki. - W tej kategorii wiekowej zdobyliśmy 1 złoty i 3 srebrne medale. Najlepiej wypadł Marek Majek, który oprócz złotego medalu w swojej kategorii wagowej (do 74 kg) zajął drugie miejsce w klasyfikacji Open. Przy okazji chciałbym podziękować, tym którzy pomogli nam w organizacji i sfinansowaniu wyjazdu do Warszawy. Są to: PGKiM, Bank Spółdzielczy, Flexio, Auto-Myjnia Piotr Kwiatkowski i Ryszard Bieńczyk, radny gminy Ryki.
Komentarze