Reklama

Trzech mistrzów z Tura Ryki

17/11/2015 23:00
Reprezentanci ryckiego klubu siłaczy zdobyli jeszcze 3 srebrne krążki, a trzech z nich zajmowało najgorszą pozycję dla sportowca, czyli czwartą, tuż za podium.

- To były bardzo dobre zawody w naszym wykonaniu, szczególnie wśród 16-latków - mówi Jan Kuchnio, prezes Tura Ryki. - W tej kategorii wiekowej zdobyliśmy 1 złoty i 3 srebrne medale. Najlepiej wypadł Marek Majek, który oprócz złotego medalu w swojej kategorii wagowej (do 74 kg) zajął drugie miejsce w klasyfikacji Open. Przy okazji chciałbym podziękować, tym którzy pomogli nam w organizacji i sfinansowaniu wyjazdu do Warszawy. Są to: PGKiM, Bank Spółdzielczy, Flexio, Auto-Myjnia Piotr Kwiatkowski i Ryszard Bieńczyk, radny gminy Ryki.

MP do 16 lat

Złoty medal - Marek Majek (74 kg, wynik: 110 kg).

Srebrne medale - Krystian Olszak (66; 82,5), Bartosz Zając (93; 95), Bartosz Kalbarczyk (105; 85).

IV miejsca - Łukasz Zduniak (59; 50), Kamil Pawlik (66; 80).

MP do 18 lat

Złoty medal - Patryk Mikusek (53; 70).

IV miejsce - Łukasz Przywózki (105; 107,5).

V miejsce - Michał Konopka (66; 85).

VII miejsce - Mateusz Olek (83; 100).

VIII miejsce - Mateusz Prządka (74; 95).

IX miejsce - Krzysztof Jędrych (74; 92,5).

MP weteranów 50-59 lat

Złoty medal - Krzysztof Kuchnio (83; 122,5).

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości