Spektakl, zabawy, konkursy oraz mnóstwo śmiechu. Tak wyglądał występ teatru Kubika, który z okazji Mikołajek gościł w Dęblinie
"O Mikołaju i zimowych skrzatach" to tytuł widowiska, które zgromadziło w sali Klubu Uczelnianego WSOSP rzeszę dzieci, czekających na spotkanie z białobrodym. W pięknej zimowej scenerii na scenie zaprezentowali się goście ze Szczecina. Najmłodsi najpierw obejrzeli spektakl będący połączeniem pantomimy i clownady, wzbogacony elementami żonglerki. Następnie wraz z Mikołajem oraz jego pomocnikami - skrzatami Izydorem, Bąblem i Drabinką.dzieci zdobyły sprawność skrzata, nauczyły się gwiazdkowego tańca i poznały tajniki pracy świętego. Interaktywny spektakl przypadł do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym, czego dowodem były gromkie brawa i nieschodzące z twarzy dzieci uśmiechy.
Imprezę zorganizował Klub 4. Skrzydła Lotnictwa Szkolnego we współpracy z Klubem Uczelnianym WSOSP.
Komentarze