Mimo pojawiających się co i rusz ciemnych chmur na niebie, pogoda dopisała. - Mamy chody tam na górze - żartowała Barbara Karst, dyrektor placówki. W ogrodzie pojawiły się kolorowe parasole, ławeczki a w centralnym miejscu scena. Dzień Przyjaźni to ważne święto dla pensjonariuszy. Wtedy odwiedza ich najwięcej gości. Mogą zapomnieć o troskach i samotność. Jak to w gronie przyjaciół.
Komentarze