Reklama

Emeryci odpoczywali nad Bałtykiem

03/07/2016 18:22
14-dniowy turnus wypoczynkowy rozpoczął się 9 czerwca. Świetna pogoda sprzyjała plażowaniu oraz zwiedzaniu okolicy. Seniorzy wybrali się na wycieczkę do Międzyzdrojów i Świnoujścia oraz nad Jezioro Turkusowe. Odwiedzili Kamień Pomorski, gdzie mogli wysłuchać koncertu organowego w katedrze, zobaczyli port jachtowy Marina, jak również Rewal i Trzęsacz.

Jak przyznają emeryci, turnus był udany. Odpowiedzialne za jego zorganizowanie były panie Wiesława Krupa, Lidia Filipek i Leokadia Tomiczek.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości