14-dniowy turnus wypoczynkowy rozpoczął się 9 czerwca. Świetna pogoda sprzyjała plażowaniu oraz zwiedzaniu okolicy. Seniorzy wybrali się na wycieczkę do Międzyzdrojów i Świnoujścia oraz nad Jezioro Turkusowe. Odwiedzili Kamień Pomorski, gdzie mogli wysłuchać koncertu organowego w katedrze, zobaczyli port jachtowy Marina, jak również Rewal i Trzęsacz.
Jak przyznają emeryci, turnus był udany. Odpowiedzialne za jego zorganizowanie były panie Wiesława Krupa, Lidia Filipek i Leokadia Tomiczek.
Komentarze