Atakował kobiety. Wyrywał im torebki a potem kradł z nich pieniądze i wartościowe rzeczy. W ubiegłym tygodniu został zatrzymany. Wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia.
O napadach w centrum Deblina zrobiło się głośno pod koniec września. W ubiegłą środę 18-latek z gminy Ułęż próbował okraść starszą kobietę idącą ulicą Wiślaną. Rabuś podbiegł do niej i próbował wyrwać torebkę. Całe zajście zauważył syn komendanta dęblińskiego komisariatu. - Sprawdzał coś w telefonie. W pewnym momencie usłyszał krzyk. Spojrzał przed siebie. Zobaczył jak jakiś młody chłopak ucieka ze skradzioną torebką. - mówi kom. Marek Niedbalski. Bez namysłu zaczął gonić złodzieja. Pościg przypominał sceny z filmu sensacyjnego.
Komentarze