Reklama

Złodziej damskich torebek w rękach policji

14/10/2016 08:01
Atakował kobiety. Wyrywał im torebki a potem kradł z nich pieniądze i wartościowe rzeczy. W ubiegłym tygodniu został zatrzymany. Wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

O napadach w centrum Deblina zrobiło się głośno pod koniec września. W ubiegłą środę 18-latek z gminy Ułęż próbował okraść starszą kobietę idącą ulicą Wiślaną. Rabuś podbiegł do niej i próbował wyrwać  torebkę. Całe zajście zauważył syn komendanta dęblińskiego komisariatu. - Sprawdzał coś w telefonie. W pewnym momencie usłyszał krzyk. Spojrzał przed siebie. Zobaczył jak jakiś młody chłopak ucieka ze skradzioną torebką. - mówi kom. Marek Niedbalski. Bez namysłu zaczął gonić złodzieja. Pościg przypominał sceny z filmu sensacyjnego.

 

Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu"
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości