Reklama

Mimo wybryków, zawsze witali nas z uśmiechem

26/10/2016 15:37
To nie pierwsze takie spotkanie absolwentów. Najpierw 20 lat od ukończenia szkoły, później 25. Kolejne 5 lat znów szybko minęło i można było obchodzić następną okrągłą rocznicę. W 1986 roku LO im. Marii Curie-Skłodowskiej skończyło trzy klasy. A - matematyczno-fizyczna, B - biologiczno-chemiczna i C - humanistyczna.

O zjeździe absolwentów piszemy w wydaniu papierowym "Twojego Głosu".
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości