Reklama

Rodzina Państwa Kołodziejów zrobiła najpiękniejszy stroik świąteczny

Zwycięzcy otrzymali w prezencie żywa choinkę od firmy "Daglezja na Zielonej"

Jury w składzie przewodnicząca Donata Jurzytsa- Łukasiak dyrektor MGCK oraz członkowie Sylwia Lange i Joanna Zakrzewska pierwsze miejsce postanowiły przyznać Urszuli, Pawłowi i Mai Kołodziej oraz wyróżnić: Marzenę Gorzkowską z rodziną, Wiktorię, Weronikę i Dominikę Jędrych, Igę i Filipa Szlendaków. 
Wszyscy uczestnicy konkursu proszeni są o odbiór nagród, dyplomów oraz stroików. 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kokos - niezalogowany 2020-12-22 14:55:40

    Widziałem lepsze stroiki. Ale to kwestia gustu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości