Zwycięzcy otrzymali w prezencie żywa choinkę od firmy "Daglezja na Zielonej"
Jury w składzie przewodnicząca Donata Jurzytsa- Łukasiak dyrektor MGCK oraz członkowie Sylwia Lange i Joanna Zakrzewska pierwsze miejsce postanowiły przyznać Urszuli, Pawłowi i Mai Kołodziej oraz wyróżnić: Marzenę Gorzkowską z rodziną, Wiktorię, Weronikę i Dominikę Jędrych, Igę i Filipa Szlendaków.
Wszyscy uczestnicy konkursu proszeni są o odbiór nagród, dyplomów oraz stroików.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Widziałem lepsze stroiki. Ale to kwestia gustu.
Widziałem lepsze stroiki. Ale to kwestia gustu.