Reklama

Rolnik z Potoku ze Srebrnym Laurem w województwie

Praca w gospodarstwie trwa przez cały rok. Nie ma chwili na odpoczynek, ale nie zamieniłbym tego na etat - mówi Sylwester Kozieł

Jeden z producentów owoców miękkich z terenu naszego powiatu został laureatem konkursu organizowanego przez Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli. To Sylwester Kozieł z Potoku (gm. Ryki), który prowadzi swój biznes wraz z małżonką Karoliną. Ich gospodarstwo otrzymało Srebrny Laur w kategorii "rolnik indywidualny" podczas Agropikniku Młodych Rolników. Impreza odbyła się 26 czerwca w Końskowoli. - Byliśmy bardzo zaskoczeni tym wyróżnieniem i nie spodziewaliśmy się takiego obrotu sprawy - mówi Sylwester Kozieł z Potoku (gm. Ryki).

O pracy w gospodarstwie, hodowli owoców w tunelach i rynkach zbytu owoców deserowych przeczytacie już w najbliższym wydaniu "Twojego Głosu" (14 lipca)

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości