Praca w gospodarstwie trwa przez cały rok. Nie ma chwili na odpoczynek, ale nie zamieniłbym tego na etat - mówi Sylwester Kozieł
Jeden z producentów owoców miękkich z terenu naszego powiatu został laureatem konkursu organizowanego przez Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli. To Sylwester Kozieł z Potoku (gm. Ryki), który prowadzi swój biznes wraz z małżonką Karoliną. Ich gospodarstwo otrzymało Srebrny Laur w kategorii "rolnik indywidualny" podczas Agropikniku Młodych Rolników. Impreza odbyła się 26 czerwca w Końskowoli. - Byliśmy bardzo zaskoczeni tym wyróżnieniem i nie spodziewaliśmy się takiego obrotu sprawy - mówi Sylwester Kozieł z Potoku (gm. Ryki).
O pracy w gospodarstwie, hodowli owoców w tunelach i rynkach zbytu owoców deserowych przeczytacie już w najbliższym wydaniu "Twojego Głosu" (14 lipca)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze