Reklama

Rycka "jedynka" najlepsza pod siatką

Drużyny dziewcząt i chłopców Szkoły Podstawowej nr 1 z Ryk zdobyły mistrzostwa powiatu piłce siatkowej i będą zagrają w eliminacjach rejonowych rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego

Turnieje powiatowe odbyły się w Szkole Podstawowej nr 1 w Rykach. Wzięło w nich udział cztery chłopięce i trzy dziewczęce zespoły siatkarskie.

Wyniki

Turniej dziewcząt

1.SP 1 Ryki: Aleksandra Nastalska, Agnieszka Lipiec, Dominika Szlendak, Oliwia Jóźwik, Alicja Konopka, Aleksandra Rusa, Natalia Jeżewska, Weronika Kurant, Eliza Podlaska, Patrycja Opalińska

2.SP 3 Dęblin

3. SP Rokitnia

Turniej chłopców

1, SP 1 Ryki: Marcin Gos, Kacper Mateńka, Błażej Pacek, Mateusz  Poterek, Alan Przybysz, Mateusz Zaremba, Franciszek Polak, Daniel Wojtaś, Błażej Majchrzak

Reklama

2.SP Czernic

3. SP 2 Dęblin

4. SP Rokitnia

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości