Pogoda nie odpuszcza i po wczorajszej burzy strażacy z OSP KSRG w Rykach musieli wypompowywać wodę z zalanych domów i usuwać połamane drzewa.
Początek lata w Rykach i okolicy, to częste burze i ulewy, które bardzo utrudniają życie mieszkańcom. Również wczoraj, przed godziną 18:00 nad Rykami przeszła ulewa, która zalała kilka domów, a towarzysząca jej wiatr łamał drzewa. Strażacy z OSP w Rykach, należący do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego musieli kilkakrotnie interweniować. Usuwając skutki opadów ochotnicy z ryckiego OSP wypompowywali wodę ze Szpitala Powiatowego w Rykach oraz z prywatnych domów przy ulicy Kowalskiego, a na ulicy Brzezinki usuwali złamane drzewo.
Według prognoz pogody dla powiatu ryckiego zachmurzenie będzie umiarkowane do dużego i będą występować przelotne opady. Wiatr na ogół umiarkowany, tylko chwilami porywisty, północno-zachodni. temperatura od 18 do 20 stopni Celsjusza.
(źródło: OSP KSRG Ryki)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ulica Brzezinka prawie nie istnieje, widać to na zdjęciach jak Miasto Ryki dba o to osiedle. Urząd Miasta ma gdzieś tą część miasta i ludzi tam mieszkających. Może jak całkiem wymyje woda ulicę to coś się zmieni.
Ile razy będzie zalewało ten budynek byłego szpitala? Czy z poprzednich zdarzeń nikt nie wyciągnął wniosków? A może Pani Prezes ma za daleko i nie ogarnia? Komu potrzebne są dodatkowe koszty i straty? Zarządzie Powiatu obudź się!
To też wina Trzaskowskiego?......
Jak powiat większość kasy pompuje w ten szpital to mamy co widać.
Polak to zawsze mądry po szkodzie, bo wcześniej nie można było zrobić kanalizacji.
A co do szpitala to może tak go dofinansowywują, żeby potem puścić znowu komuś w dzierżawę albo odsprzedać jakimś kolesiom.
Podziękujcie tym których wybraliście, dotarło że zmarnowaliście swój głos;)?
Ulica Brzezinka prawie nie istnieje, widać to na zdjęciach jak Miasto Ryki dba o to osiedle. Urząd Miasta ma gdzieś tą część miasta i ludzi tam mieszkających. Może jak całkiem wymyje woda ulicę to coś się zmieni.
Ile razy będzie zalewało ten budynek byłego szpitala? Czy z poprzednich zdarzeń nikt nie wyciągnął wniosków? A może Pani Prezes ma za daleko i nie ogarnia? Komu potrzebne są dodatkowe koszty i straty? Zarządzie Powiatu obudź się!
To też wina Trzaskowskiego?......