Reklama

Samochód zapalił się podczas jazdy. Na pomoc kobiecie ruszyli inni kierowcy

O dużym szczęściu w nieszczęściu może mówić mieszkanka Dęblina, której podczas jazdy zapalił się samochód, którym kierowała

Do zdarzenia doszło około godziny 18 na drodze krajowej nr 48 w miejscowości Moszczanka. Mieszkanka Dęblina kierująca samochodem citroen xsara jechała od Kocka w kierunku Dęblina. Dojeżdżała właśnie do ronda pod wiaduktem drogi ekspresowej S17, gdy zauważyła, że spod maski jej samochodu wydobywa się dym. Zatrzymała auto tuż przed skrzyżowaniem. Z pomocą ruszyli jej inni kierowcy, którzy widząc co się dzieje zatrzymali się i przy pomocy gaśnic samochodowych próbowali ugasić ogień. Niestety nie udało im się opanować ognia. Poradzili sobie z nim dopiero wezwani na ratunek strażacy. Niestety komora silnika doszczętnie spłonęła. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Kobieta jechała samochodem sama.

Podczas akcji gaśniczej pas jezdni był zablokowany. Policjanci i strażacy kierowali ruchem wahadłowo. Po zakończeniu działań ratownicy zepchnęli auto na pobocze.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości