Reklama

SUMMER PARTY w Leopoldowie

29/07/2012 18:44
Mega wystrzałowa dyskoteka pełna najświeższej i gorącej letniej muzyki elektro, house, trance, dubstep i wiele wiele innych. Istne szaleństwo dla fanów muzyki elektronicznej. Super atmosfera i ostra zabawa gwarantowana. Imprę rozkręcamy o 21, aż do 2, prowadzi całość znany wszystkim DJ. MAGNUM. To dopiero pierwsza z 4 odjazdowych dyskotek tych wakacji z cyklu SUMMER PARTY w budynku OSP LEOPOLDÓW organizowane przez STOWARZYSZENIE NOWY LEOPOLDÓW. Wjazd jedyne 5 zeta.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości