Powiat rycki i gmina Ryki zapraszają 11 listopada na powiatowo-gminne obchody Święta Niepodległości w Rykach. Pamięci tym, którzy w walce o wolną Polskę oddali swoje życie
Program uroczystości:
10:10 - Zbiórka pocztów sztandarowych na placu przed kościołem parafialnym w Rykach
10:15 - Okolicznościowy program artystyczny w wykonaniu uczniów ZSZ nr 1 w Rykach w kościele
10:30 - Msza św. w intencji Ojczyzny
11:40 - Przemarsz pocztów sztandarowych i uroczystości przed pomnikiem "Bojownikom o Wolność Ojczyzny" w asyście honorowej kompanii 1 Dęblińskiego Batalionu Drogowo-Mostowego i drużyny kadetów ZS im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
- Odśpiewanie hymnu narodowego w ramach akcji "Niepodległa do hymnu"
- Wystąpienie okolicznościowe starosty ryckiego
- Apel pamięci
- Salwa honorowa
- Złożenie wieńców
- Koncert Orkiestry Dętej OSP w Rykach
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze