Reklama

Tej wiosny to już ponad 40 pożarów nieużytków

Niedziela była dość pracowita dla strażaków. Doszło do kolejnych kilku pożarów

Około godziny 15 jednostki OSP Ułęż, OSP Sobieszyn i OSP Korzeniów zostały zadysponowane do pożaru traw w Ułężu. Z informacji podanych przez ratowników wynika, że spaleniu uległa powierzchnia około 4 hektarów. W akcji brali także udział strażacy zawodowi z Komendy Powiatowej w Rykach

Dwie godziny później paliły się gałęzie przy stawach hodowlanych w Sobieszynie. Tego dnia paliło się też w Drążgowie.

(Zdjęcia: OSP Sobieszyn i OSP Ułęż)

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości