Reklama

U jednej z pacjentek szpitala w Rykach stwierdzono koronawirusa

W piątek wieczorem został zamknięty oddział wewnętrzny Szpitala Powiatowego w Rykach. 20 osób przebywających na nim zostało poddanych wcześniej testom na COVID-19. U jednej z pacjentek wynik był pozytywny. Kobieta została przewieziona do szpitala w Puławach.
Więcej w papierowym wydaniu Twojego Głosu

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości