Reklama

UŁĘŻ: Mieszkańcy poczuli świąteczny klimat na Jarmarku Bożonarodzeniowym (ZDJĘCIA)

Dzisiaj na placu targowym "Mój ryneczek" w Ułężu odbył się bożonarodzeniowy jarmark

Mieszkańcy mogli na nim nabyć rękodzieło, ozdoby świąteczne oraz potrawy bożonarodzeniowe. W tle słychać było kolędy i pastorałki, dzięki czemu można było poczuć magiczną atmosferę nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. - Mieszkańcy licznie przybywają na jarmarki. Organizujemy je dwa razy do roku na święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc. Dzięki temu lokalni twórcy mogą zaprezentować swoje dzieła, a Koła Gospodyń Wiejskich pokazać z czego słyną - mówi wójt Barbara Pawlak. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości