Jeszcze do 19 sierpnia o wsparcie w ramach PROW mogą ubiegać się rolnicy zainteresowani modernizacją gospodarstw rolnych.
Wyjątkowo w tym samym terminie można składać wnioski o przyznanie pomocy w ramach wszystkich obszarów tego poddziałania:
- rozwój produkcji prosiąt;
- rozwój produkcji mleka krowiego;
- rozwój produkcji bydła mięsnego;
- inwestycje związane z racjonalizacją technologii produkcji, wprowadzeniem innowacji, zmianą profilu produkcji, zwiększeniem skali produkcji, poprawą jakości produkcji lub zwiększeniem wartości dodanej produktu;
- nawadnianie w gospodarstwie.
Wnioski przyjmują oddziały regionalne i biura powiatowe Agencji właściwe ze względu na miejsce realizacji inwestycji. Można je składać osobiście, przez upoważnioną osobę, przesłać rejestrowaną przesyłka pocztową lub za pośrednictwem platformy ePUAP.
(Źródło: ARiMR)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Zastanawiam się:po co te wnioski? Widać gołym okiem,że nasza produkcja rolna zostaje "zarzynana" przez UE (Niemcy - konkurencja) i niestety władzę. Należy pamiętać,że nikt, niczego nie daje za darmo.Unia łaskawie zwraca nam część tego,co wpłacamy. Polaków,zwłaszcza rolników należy podziwiać,że wykorzystują te pieniądze właściwie na rozwój gospodarstwa.Tak trzymać!
Jak to po co? Płacą żeby mydlić oczy że dają kasę zamiast dać uczciwe ceny rolnikowi. Tak właśnie działa eurokomuna. Tak ciężko wam to pojąć?
Płaczeta i płaczeta ku..a całe życie że Unia zła. Nie wypełniajta i nie bierzta kasy jak tak wam źle
Zastanawiam się:po co te wnioski? Widać gołym okiem,że nasza produkcja rolna zostaje "zarzynana" przez UE (Niemcy - konkurencja) i niestety władzę. Należy pamiętać,że nikt, niczego nie daje za darmo.Unia łaskawie zwraca nam część tego,co wpłacamy. Polaków,zwłaszcza rolników należy podziwiać,że wykorzystują te pieniądze właściwie na rozwój gospodarstwa.Tak trzymać!
Jak to po co? Płacą żeby mydlić oczy że dają kasę zamiast dać uczciwe ceny rolnikowi. Tak właśnie działa eurokomuna. Tak ciężko wam to pojąć?
Płaczeta i płaczeta ku..a całe życie że Unia zła. Nie wypełniajta i nie bierzta kasy jak tak wam źle